top of page

ÖNCEKI MÜŞTERILERIMIZ

Kimlerle Çalıştık?

Çıkardığımız kusursuz işlerle gurur duyuyoruz. Daha önceki müşterilerimizle yeniden çalışmaktan ve aynı zamanda yeni müşteriler kazanarak ilişkilerimizi geliştirme imkanı bulmaktan keyif alıyoruz. Her bir müşterimiz Levent, İstanbul genelinde hiçbir İç Mimari Tasarım Stüdyosu tarafından sunulmayan dünya standartlarında hizmet alır. İşte bugüne kadar çalışmaktan zevk aldığımız müşterilerin bir listesi.

Client 5

HERA

Yeniden Biçimlendirme Projesi

Hera ile çalışmaya başladığımızda tam olarak ne istediklerini bilmelerine hayran kaldık. Bitmiş işten ve sunduğumuz kişiselleştirme dokunuşlarından son derece memnun kaldılar.

Client 6

EKSEN

Kişiselleştirilmiş Mekan

Bu projenin kilit unsuru, konfordan taviz vermeden zemin alanından en çok ve en iyi şekilde faydalanmaktı. Eksen, gerçekleşen tasarımdan çok etkilendi ve iç mimari ofisi olarak Karga Visual Mimarlık ile çalışmış olmaktan çok memnun kaldı.

Client 4

VOLVE

Doğru Dekorasyon

Levent, İstanbul şehrinin epeydir elden geçmemiş bu mekanı yenilenmeye ihtiyaç duyuyordu, müşterimiz de bu amaçla bizimle iletişime geçtiler. Volve yeni mekana hayran kaldılar ve biz de onlarla çalışma fırsatı bulmaktan çok mutluluk duyduk.

bottom of page